leasing-bydgoszcz.pl

Pod tym adresem internetowym (leasing-bydgoszcz.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny są do wynajęcia?

Dzierżawione w Headway strony WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze słów kluczy, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników potrzebujących usług lokalnych, alergolog Warszawa, remonty Lublin. Generyczne domeny dużo łatwiej zapamiętać, a strony z takimi nazwami są łatwiejsze w pozycjonowaniu.


2. Nie znalazłem adresu dla siebie? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, czym się zajmujesz, a znajdziemy zapewne stosowną domenę, zawierającą najlepsze słowa klucze. Tylko skontaktuj się z nami!


3. Mam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie domeny?

W naszym systemie takie koszty nie istnieją! Klient uiszcza jedynie co miesiąc czynsz za stronęWWW, w którym jest również przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych innych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Tylko co miesiąc czynsz.


5. Jak piszecie teksty dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony WWW są jej teksty, a dokładnie ich struktura i język. By zatem stworzyć treści, musimy mieć jak najwięcej wiadomości o Twojej działalnośći. Tylko w ten sposób wynajdziemy kwestie, które zaintrygują potencjalnych odbiorców. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztę zrobimy sami: piszemy teksty, by były interesujące dla klientów, ale i spełniały wymogi dopadowania strony w Google. Gwarantujemy teksty dostosowane do stylu Twojej firmy, walory marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd czerpiecie wykorzystane na serwisach fotografie?

Stosujemy ilustracje z najpopularniejszych internetowych stocków zdjęć. Naturalnie możesz dostarczyć naszej firmie swoje ilustracje, jeśli masz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę zmienić w przygotowanym dla mnie serwisie internetowym?

Oddajemy klientom wykonaną przez nasz zespół stronę WWW z prośbą o zaakceptowanie. Masz 10 dni roboczych na spisanie wszelkich uwag. Za darmo dokonamy zmian serwis.


8. Do kogo jest propozycja?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych klientów stanowią także lekarze. To właśnie tego typu przedsiębiorstwa zazwyczaj potrzebują pomocy w internecie, gdyż najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Zleceniodawca może posiadać własny swojej strony, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę przekierować inny adres na wynajmowaną stronę?

Tak, jest to możliwe. Chętnie wyjaśnimy, jak to łatwo zrobić.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za opracowanie treści na serwisy WWW dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od wymyślania tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać zmiany na stronie?

Gdy tylko potrzebujesz zmiany na stronie WWW, napisz mail swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!